Artykuły

Kronika 2013

"Radość nie zna barier"

 27.06.2013

 Stu pięćdziesięciu niepełnosprawnych sportowców wzięło udział w ósmym Mityngu Rekreacyjno-Sportowym 'Radość nie zna barier'.

Wzięli w niej udział zawodnicy w wieku od 18 do 60 lat o różnym stopniu niepełnosprawności. 
Mityng zakończyła dekoracja zawodników i wspólny piknik.

Zdjęcia z imprezy zamieszczono w galerii.

V Piknik Integracyjny Domów Pomocy Społecznej w Krasnymstawie.


20.06.2013
  Celem imprezy jak corocznie była integracja mieszkańców DPS-ów oraz propagowanie różnych form artystycznych. W tym roku motywem przewodnim było żeglarstwo i morze. Nasi podopieczni zaprezentowali dwie piosenki z repertuaru Czerwone Gitary pt.” Nad morzem” i „Trzecia miłość – żagle”.Mimo bardzo upalnej pogody wszyscy świetnie się bawili i wrócili do domu w dobrym nastroju.

IV Pielgrzymka Środowiska Pomocy Społecznej do Sanktuarium Matki Bożej Kębelskiej w Wąwolnicy.

29.05.2013
      Pielgrzymka została zorganizowana przez Stowarzyszenie Integracji Społecznej „Bone Corda” oraz Archidiecezjalnych Duszpasterzów Pracowników Pomocy Społecznej. W pielgrzymce udział wzięło 12 naszych podopiecznych. Uroczystości rozpoczęły się Mszą Św. koncelebrowaną przez Księdza Arcybiskupa Stanisława Budzika. Każda placówka dostała pamiątkowy obrazek, który został podczas Mszy Św. poświęcony.Podopieczni brali udział również w pikniku integracyjnym, który odbył się na placu Sanktuarium.

Biwak Jedlanka „Leśna Ryba”

02.- 07.VI. 2013

 W biwaku udział wzięło 33 podopiecznych. Podczas pobytu mieszkańcy głównie czas spędzali na świeżym powietrzu uczestnicząc w różnych zabawach. Główną atrakcją był Park Linowy, gdzie odważniejsi nasi podopieczni dzielnie walczyli z przeszkodami.

Zdjęcia z biwaku zamieszczono w galerii.

Podsumowanie Roku 2012

06.03.2013

  W podsumowaniu wzięli udział wszyscy mieszkańcy naszego Domu. Pan Dyrektor po wygłoszeniu dobrego słowa do wszystkich zebranych wręczył nagrody osobom, którzy w szczególny sposób zasłużyli sobie na nie poprzez swoje wyjątkowe, przyjacielskie zachowanie.

Zdjęcia ze spotkania zamieszczono w galerii.

BIP

bip100

Copyright © Dom Pomocy Społecznej w Ostrowie Lubelskim 2015. All Rights Reserved.