Artykuły

Kronika 2006

Wyjazd na "Jubileusz 35-lecia Domu Sue Rayder"

19 maj 2006

Popkowice

VII Pielgrzymka DPS-ów

VII Pielgrzymka Domów Pomocy Społecznej woj. Lubelskiego do Sanktuarium Maryjnego
na Górze Chełmskiej

12 maj 2006

W dniu 12.05.2006 r. Mieszkańcy naszego Domu brali udział w pielgrzymce. Wraz z naszymi podopiecznymi w pielgrzymce wzięli udział mieszkańcy Domów Pomocy Społecznej z całego woj. lubelskiego.

Czytaj więcej: VII Pielgrzymka DPS-ów

Bal na sto par

23 luty 2006 

Tegoroczny "tłusty czwartek" był obchodzony w naszym Domu zupełnie wyjątkowo. Od godziny 11 przybywali liczni goście, by wziąć udział w uroczystym Balu Karnawałowym. Już od progu wszystkich witała muzyka i porywała do tańca. Na przepięknie udekorowanej przez przyszłych maturzystów sali Zespołu Szkół bawiono się radośnie i ze śpiewem na ustach.

Czytaj więcej: Bal na sto par

PALI SIĘ !..?

27 kwiecień 2006

W czwartek 27 kwietnia br. straż pożarna została wezwana do pożaru, który wybuchł w pomieszczeniach pralni Domu Pomocy Społecznej w Ostrowie Lubelskim. Zagrożenie zostało wykryte przez zainstalowaną w obiekcie instalację sygnalizacyjną pożaru. Natychmiast rozpoczęła się ewakuacja mieszkańców i pracowników, która kierował dyrektor Domu p. Tadeusz Fituch. Przybyłe jednostki straży pożarnej kierowane przez starszego kapitana Grzegorza Szyszko, specjalistę ds. szkoleń Jerzego Matyjaszczyka oraz komendanta gminnego OSP Kazimierza Abramika rozpoczęły akcję ratowniczo-gaśniczą.

Czytaj więcej: PALI SIĘ !..?

Kolędnicy z Kaznowa

12 stycznia 2006

Kto nas odwiedza

Odwiedza nas 89 gości oraz 0 użytkowników.

BIP

bip100

Copyright © Dom Pomocy Społecznej w Ostrowie Lubelskim 2015. All Rights Reserved.