Kronika

Pędzą, pędzą, sanie!

 4 marca 2005

Nie straszny, śnieg i mróz, gdy wszystkim dopisują humory. A jeszcze bardziej dopisuje apetyt

Miła niespodzianka teatralna

 8 luty 2005

Dzisiaj odwiedziły nas dzieci z Przedszkola Miejskiego nr.1 w Lubartowie. Przedszkolaki chciały podarować naszym mieszkańcom odrobinę radości za sprawą przedstawienie o Śpiącej Królewnie", co się udało znakomicie.

Teraz w Ostrowie jest nasz Dom - Uroczyste otwarcie placówki

4 luty 2005

Dzień otwarcia był dla naszych podopiecznych i pracowników dniem szczególnym. Przybyło wielu znakomitych gości, znajomych i przyjaciół. Przybyli m. in. przedstawiciele władz wojewódzkich, urzędu marszałkowskiego, rady miasta Lublina, starostwa lubartowskiego, policji państwowej, pomocy społecznej, sponsorzy, księża i liczni goście z zaprzyjaźnionych DPS-ów z województwa lubelskiego.

Czytaj więcej: Teraz w Ostrowie jest nasz Dom - Uroczyste otwarcie placówki

Krasnystaw - VII Przegląd Kolęd i Pastorałek Domów Pomocy Społecznej woj. Lubelskiego

28 styczeń 2005

Śpiewaniu i kolędowaniu i wesołej zabawie w Krasnystawskim Domu Kultury nie było końca. Nasi mieszkańcy brali udział w przeglądzie w dwóch kategoriach: zespół i soliści. Jako solista wystąpił jeden z naszych podopiecznych Staś  - pokonał początkową tremę i pięknie wyśpiewał dwie kolędy.

Czytaj więcej: Krasnystaw - VII Przegląd Kolęd i Pastorałek Domów Pomocy Społecznej woj. Lubelskiego

Niedzielne kolędowanie

  

 16 stycznia 2005

Wciąż trwamy w bożonarodzeniowym klimacie. Dzisiejsze niedzielne popołudnie wybrał zespół śpiewający "Ostrowianki", by wspólnie z naszymi mieszkańcami kolędować.

Czytaj więcej: Niedzielne kolędowanie

Dodatkowe informacje