Kronika 2009

Andrzejki

26. 11. 2009 r

 

Dnia 26. 11. 2009  odbyła się zabawa andrzejkowa z udziałem mieszkańców oraz wolontariuszy z Zespołu Szkół w Ostrowie Lubelskim. W trakcie zabawy przewidziane były wróżby oraz poczęstunek, przy których aktywnie pomagali wolonntariusze Wszyscy bawili się wysmienicie, a dowodem tego jest zadowolenie widoczne na twarzach mieszkańców ujęte na fotografiach Smile.

Andrzejki

Turnus rehablitacyjny

2 - 16 PAŹDZIERNIKA

Turnus rehablitacyjny w Jarosławcu

Jarosławiec


Zdjęcia w galerii --->

Ognisko na pożegnanie lata

10 września 2009

Ognisko  pożegnanie lata

Jedną atrakcji tego dnia były także, zawody sportowe przygotowane przez instruktorów terapii. Uczestnicy podzieleni zostali na dwie drużyny, które rywalizowały ze sobą w takich konkurencjach jak przeciąganie liny, tor przeszkód, gra w ringo. Na  zakończenie zawodów dla uczestnikom zostały wręczone nagrody za aktywny udział i zaangażowanie. Następnie, każdy mógł zjeść gorącą kiełbasę z grilla lub samodzielnie upiec na ognisku.

Oto klika fotek z imprezy ---> KLIK

Ognisko na pożegnanie lata

Moja Sztuka Moje Życie

17 września 2009

Klilka zdjęć z imprezy -->KLIK

Inne żródła:
MMLUBARTOW.PL - ARTYKUŁ
Moja Sztuka Moje Życie

Mecz piłki nożnej DPS vs WTZ z Ostrowa Lubelskiego

19 Sierpień 2009

W dniu 19 sierpnia na naszym boisku do piłki nożnej, odbył się mecz towarzyski drużyny naszych Mieszkańców, a uczestnikami Warsztatów Terapii Zajęciowej z Ostrowa Lubelskiego. DPS vs WTZ  z Ostrowa Lubelskiego -  mecz piłki nożnej Mecz rozpoczął się około godziny 1030. W jego trakcie przygotowaliśmy mały poczęstunek dla zawodników i kibiców składający się z kiełbasy z grila, słodyczy i napoi. Po poczęstunku odbył się krótki mecz piłki siatkowej pomiedzy pracownikami WTZ i DPS, który cieszył się dużym zainteresowaniem mieszkańców ;). Po nim każdy chętny mógł się sprawdzić grając przeciwko zawodnikom z WTZ. Każdy się świetnie bawił do zakończenia spotkania około godziny 1230 .

Kilka zdjęć z galerii <----

Dodatkowe informacje